Zayıflamak İçin 3 Günlük Antrenman Programı

0
112

Zayıflamak için haftada 3 gün sadece 30 dakikanızı ayırarak istediğiniz vücuda kavuşabileceğiniz bu antrenman programını deneyebilirsiniz.

ANTRENMAN ÖZETİ 
HedefYağ yakma
Antrenman TürüTüm vücut
Antrenman SeviyesiBaşlangıç
Antrenman Günü3
EkipmanDambıl, İstasyon, Kablo, Vücut ağırlığı
Hedef KullanıcıKadın

Antrenman Açıklaması

Kadınlar zayıflama hedefleri için sadece haftada 3 gün ve 30 dakika gibi çok kısa bir süreyi ayırarak  uygulayabilecekleri bu antrenman programı her seviyedeki sporcular için uygundur. Antrenman programında bacak bölgesinin çalıştırılması için yer alan hareket olan Reverse Hack Squat kadınların özellikle sahip olmak istedikleri dolgun kalça yapısına sahip olunabilmesi amacıyla önerilmiştir.

Antrenman programında yer alan her hareket belirli bir kas bölgesini çalıştırmak için önerilmiştir. Tüm programın uygulanması ile birlikte vücutta bulunan tüm kas bölgelerini çalıştırılacaktır. Antrenman programını uygularken her hareketi 1 set olarak yapılması gerekmektedir. Tüm hareketleri tamamladıktan sonra toplamda 3 set olacak şekilde tekrar etmelisiniz. Eğer ki antrenman programı sizi zorlamamaya başlarsa hareketlerdeki tekrar sayısını ve toplam olarak tüm hareketlerin tekrar sayılarını arttırabilirsiniz.

Bu içeriğe göz atın: İsveç Diyeti ile Kilo Verin ve Zayıflayın


Zayıflamak İçin 3 Günlük Antrenman Programı

Hareket
Set
Tekrar
Reverse Hack Squat
1
12
Dumbbell Squat Press
1
12
Alternating Bicep Curl
1
12 (her kol)
Cable Pullback
1
12-10
Cable Pulldown
1
12
Stability Ball Pike
1
12
Hyperextension
1
12
Side Bend
1
12

Bu içeriğe göz atın: Dukan Diyeti ile Kilo Verin ve Zayıflayın


  • Vücut geliştirme konusunda kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için doğru bir şekilde planlanmış antrenman ve diyet programı uygulamanız kaçınılmaz bir gerekliliktir. Hedeflerinize en kısa sürede ulaşabilmeniz için Kas ve Güç | Remote PT “Kişiye Özel Uzaktan Eğitim” paketlerini inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun olanını tercih edebilirsiniz.
  • Zayıflamak İçin 3 Günlük Antrenman Programı içeriği ile ilgili değerlendirmelerinizi ve aklınıza takılan soruları yorum bölümü veya Kas ve Güç | FORUM aracılığı ile paylaşabilirsiniz.
Bu içeriğe göz atın:  6 Günlük Ağırlık ve Kardiyo Antrenmanı Programı

Not: Tüm antrenman programları, egzersizler ve hareketler tamamen öneri amaçlıdır. Spor yapmadan önce mutlaka bir uzmana danışmalısınız.1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here