Kas Yapmak İçin 10 Haftalık Antrenman Programı

2
31

10_haftada_kas_kutlenizi_arttirin10_haftada_kas_kutlenizi_arttirin

Kas yapmak istiyorsanız bu amaca uygun olarak hazırlanan antrenman programı ile 10 hafta içerisinde hedefinize ulaşabilirsiniz. Her kas grubu haftada bir kere olmak üzere yoğun şekilde çalıştırılmaktadır.

[table id=4 /]

Antrenman Açıklaması

Kas yapmak için antrenman programı arıyorsanız bu amaç için hazırlanan bu program sayesinde kas kütlenizi 10 hafta içinde mümkün olan en yüksek seviyede arttırabilirsiniz. Vücudunuzda yer alan kas grubuna yönelik olarak hareketlerin yer aldığı bu antrenman programındaki hareketleri tekniğine uygun bir şekilde yapmaya dikkat edin. Özellikle ağır kaldırmak yerine daha düşük ağırlıkla hareketi doğru yapmaya çalışın. Antrenman programının yanı sıra kas yapmak için uygun olarak hazırlanmış bir diyet programını da mutlaka uygulayın. Uyguladığınız bu programın doğru planlanmış bir diyet programı ile desteklemesi arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşabilmeniz için son derece önemlidir. Tüm planlamalarınızı bu doğrultuda yapmaya özen göstermelisiniz.

Bu içeriğe göz atın: Vücut Geliştirme İçin Diyet Programı Nasıl Planlanır?

Kas Yapmak İçin 10 Haftalık Antrenman Programı Antrenman Programı

[table id=5 /]

[table id=6 /]

Çarşamba

Dinlenebilirsiniz veya yağ yakmanıza yardımcı olacak kardiyo çalışması yapabilirsiniz.

[table id=7 /]

[table id=8 /]

Cumartesi ve Pazar

Dinlenebilirsiniz.

Bu içeriğe göz atın: Yeni Başlayanlar İçin 3 Günlük Antrenman Programı


  • Kas Yapmak İçin 10 Haftalık Antrenman Programı içeriği ile ilgili değerlendirmelerinizi ve aklınıza takılan soruları yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Not: Tüm antrenman programları, egzersizler ve hareketler tamamen öneri amaçlıdır. Spor yapmadan önce mutlaka bir uzmana danışmalısınız.


2 YORUMLAR

  1. basketbol alt yapısındayım . zıplamamı geliştirmem gerekiyor bu programı yapsam ve her antrenmanım bittiğinde zıplama için de bacak çalışsam olur mu? cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here