Gizlilik Politikası

GENEL GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu siteye üye olan kullanıcıların temel üyelik bilgileri dışında hiçbir verisi depolanmamaktadır. Mevcut üyelik bilgileri hiçbir şekilde 3.tekil kişi ve kurumlarla paylaşılmamaktadır. Ancak hukuki sorunlardan kaynaklanan yaptırımların söz konusu olması durumunda ilgili kanun maddeleri gereği istenilen bilgiler adli makamlarla paylaşılabilir. Bununla birlikte Kas ve Güç | Sosyal Medya hesaplarında da benzer şekilde gizlilik politikatılarına uyulmaktadır.

Yorum Alanları

Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan Yorum bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurma gereğidir.

İletişim Sayfası

Bu sayfa aracılığı ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım

Kasveguc.com olarak kullandığımız Google Plus, Facebok, Instagram ve Pinterest  ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada kasveguc.com olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikalarını uygulamaktayız. Söz konusu sosyal medya ürünlerinin gizlilik politikalarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Kas ve Güç | Google+ Gizlilik Sözleşmesi

Kas ve Güç | Facebook Gizlilik Sözleşmesi

Kas ve Güç | Instagram Gizlilik Sözleşmesi

Kas ve Güç | Pinterest Gizlilik Sözleşmesi