Evde Antrenman İle Karın Kası Geliştirin

1
100

evde-calisarak-karin-kaslarinizi-gelistirin

Haftada 3 gün evde antrenman yaparak çalışarak karın kası geliştirmeniz mümkün olabilir. Bunun için her gün sadece 20 dakikanızı ayırmanız yeterli.

ANTRENMAN ÖZETİ 
HedefKas kütlesi arttırma
Antrenman TürüTek bir kas grubu
Antrenman SeviyesiBaşlangıç
Antrenman Günü3
EkipmanVücut ağırlığı, Diğer
Hedef KullanıcıKadın & Erkek

Evde Antrenman Yaparak Karın Kası Geliştirin

Antrenman Açıklaması

Evde antrenman yaparak karın kası geliştirebileceğiniz bu antrenman programı ile haftada 3 gün çalışarak karın bölgenizi güçlendirebilir ve gelecekte yapacağınız karın antrenmanları için core bölgenizin dayanıklılığını arttırabilirsiniz. Evde yapabileceğiniz bu antrenman programında hiçbir fitness veya vücut geliştirme ekipmanına ihtiyacınız olmadığını da unutmayın! Bu antrenman programını haftada 3 gün uygulamanız gerekmektedir. Ancak antrenman günlerinizin arasında 1 gün boşluk olmasına mutlaka dikkat edin. Bunun için pazartesi-çarşamba-cuma günleri çalışmanız uygun olabilir. Özellikle başlangıç seviyesinde 1 gün dinlenmenize rağmen antrenman gününde karın kaslarınız hala ağrıyorsa dinlenmeye devam edebilirsiniz. Hayalinizdeki karı kası için tüm hareketleri tekniğine uygun olarak yapmaya çalışın. Yüksek tekrarlara formunuz bozuluyorsa çıkmayın. Düşük tekrarda doğru formda yapmanız çok daha verimli olacaktır. Tekrarlarını 1 veya 2 haftalık sürelerde arttırmaya çalışın.


Antrenman Programı

1.GÜN

HareketSetTekrar
Floor Crunch320
Horizontal Leg Raise315-20
Plank3Maksimum (sn)

2.GÜN

HareketSetTekrar
Floor Reach320
Abdominal Air Bike315-20
Side Hover345 saniye

3.GÜN

HareketSetTekrar
Floor Crunch320
Floor Reach315-20
Advanced Plank345 saniye
  • Vücut geliştirme konusunda kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için doğru bir şekilde planlanmış antrenman ve diyet programı uygulamanız kaçınılmaz bir gerekliliktir. Hedeflerinize en kısa sürede ulaşabilmeniz için Kas ve Güç | Remote PT “Kişiye Özel Uzaktan Eğitim” paketlerini inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun olanını tercih edebilirsiniz.
  • Evde Antrenman Yaparak Karın Kası Geliştirin içeriği ile ilgili değerlendirmelerinizi ve aklınıza takılan soruları yorum bölümü veya Kas ve Güç | FORUM aracılığı ile paylaşabilirsiniz.
Bu içeriğe göz atın:  4 Haftada Kol Kası Geliştirmek İçin Antrenman Programı

Not: Tüm antrenman programları, egzersizler ve hareketler tamamen öneri amaçlıdır. Spor yapmadan önce mutlaka bir uzmana danışmalısınız.1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here