En İyi 10 Göbek Eritme Hareketi

simitlerinize-veda-ettirecek-10-hareket

Uzun bir süredir canınızı sıkan bel bölgenizdeki yağlardan kurtulmak için bu içerikte yer alan en iyi 10 göbek eritme hareketini deneyebilirsiniz.

Zaman zaman aynanın karşısına geçtiğiniz göbek ve bel bölgenizdeki fayda yağlanmadan kaynaklı kötü görünüm moralinizi bozuyor olabilir. Bunun için göbek eritme hareketi yapmayı birçok defa düşünmüş olabilirsiniz. Bu içerikte en iyi 10 göbek hareketi yer almaktadır. Bu göbek eritme hareketlerini düzenli bir şekilde yaparsanız ve bir de bunu iyi planlanmış bir diyet programı ile desteklerseniz arzu ettiğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Göbek Eritmek Gerçekten Mümkün mü?

Bel bölgesindeki yağlardan kurtulmak için birçok kere sit up, kardiyo, dumbbell side bends içeren hareketler ve antrenman programları uygulamanıza rağmen istediğiniz sonucu alamamış olabilirsiniz. Hatta simitlerinizden asla kurtulamayacağınız düşüncesi de iyice kafanızda yer etmiş olabilir. Bu gidişata bir dur demek için belki de rutinin dışına çıkmanız ve bazı yeni şeyler denemeniz gerekiyor olabilir. Bu içerikte Sadik Hadzovic tarafından önerilen 10 hareketi bulabilirsiniz. Göbek eritmek için bu hareketleri uygulayabilirsiniz. Göbek eritme hareketleri kilo verip zayıflamanız için tek başına yeterli değildir. İyi planlanmış bir diyet programı da uygulamanız gerektiğini asla unutmayın. Bu hareketleri Kas ve Güç | Antrenman içerisinden uygulamakta olduğunuz herhangi bir programa ekleyebilirsiniz. Başlangıç seviyesi olarak ise bu 10 hareketi haftada 1 gün 1 antrenman programı şeklinde uygulamanızdır.

Göbek eritmek daha doğrusu yağ yakmak için mekik, squat ve şınavdan çok daha fazlasını yapmalısınız. Tüm vücudunuzu çalıştıracağınız HIIT (Yüksek yoğunluklu antrenman programı) uygulamalı ve bunu belirli bir süre sürdürmelisiniz. Hangi antrenman programı uygulanırsa uygulansın mutlaka dengeli ve düzenli bir beslenme programı ile de desteklenmelidir. Aksi taktirde istenilen verimin alınması mümkün olmayabilir. Kilo vermek ve zayıflamak için çok ağır diyetler uygulamanız ve saatlerce aç kalmanıza gerek yoktur. Eğer ciddi bir sağlık sorununuz yoksa herkes tarafından uygulanan ve başarılı sonuçlar elde edilen güncel diyet programlarını uygulayarak kilo vermek ve zayıflamak düşündüğünüz kadar zor değildir. İstediğiniz vücuda kavuşabilmeniz için uyguladığınız diyet ve antrenman programına sadık kalmalısınız ve yağ yakmak suretiyle kilo vermeniz ve incelmeniz gerekmektedir.

Bu içeriğe göz atın:  Zayıflamak İçin 3 Günlük Antrenman Programı

Göbek Eritmek İçin Uygulayabileceğiniz 10 Hareket Antrenman Programı

Hareket
Set
Tekrar
10 dakikalık açma,germe ve ısınma hareketleri
Sledgehammer Overhead Strike
3
20
Plank
4
30 saniye
Deadlift
4
15
Battle Rope Wave
4
30 saniye (Dinlenme 30 saniye)
Russian Twist
4
15
Box Jump
4
20
Two-Handed Kettlebell Swing
4
20
Kneeling Vacuum
1
60 saniye
Jumping Burpee
4
15

5 YORUMLAR

 1. Hayırlı günler.
  Var olan göbeğimi ”Göbek Eritmek İçin Uygulayabileceğiniz 10 Hareket Antrenman Programı” sayesinde eritip, şekle sokabilir miyim?

  • Merhaba,

   Sadece bu hareketleri yapmanız yeterli olmayacaktır. Özellikle zayıflamak veya incelmek için bu hareketlerin yanında yağ oranınızı düşürecek sıkı bir diyet programı da uygulamanız gereklidir. Sitede “Beslenme” menüsü altında bu amaca yönelik diyet programlarına ulaşabilirsiniz.

   Teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here