Baba Olmuş 15 Özenilesi Ünlü

baba-olmus-15-ozenilesi-unlu

Her ne kadar hepsi dünyaca ünlü birer baba olsa da sahip oldukları vücutla herkesi kıskandırıyorlar. Birçoğu birbirinden farklı alanlarda iş yaşantılarına devam etseler de hepsinin ortak özelliği vücut geliştirme ile ilgilenmeleri ve hem yoğun iş hem de yoğun aile hayatlarına karşın vücutlarının son derece düzgün olması !

1. CHRIS PRATT

baba-olmus-15-ozenilesi-unlu-2Bir dönem aldığı fazla kilolarla sevenlerini üzmüş olsa da özellikle Jurassic Park ve Guardians of The Galaxy filmlerindeki haliyle herkese gerçek Chris Pratt’i göstermiş oldu. Oyuncunun fotoğraf arasındaki kilo kaybı ise tam 28 kilo !

2. BLAKE GRIFFIN

baba-olmus-15-ozenilesi-unlu-3Los Angeler Clippers’ın yıldız oyuncularından olan Griffin 208 cm’lik boyuyla ve sahip olduğu vücuduyla birçok sporcunun idolü.

3. CHANNING TATUM

baba-olmus-15-ozenilesi-unlu-4Hollywood’un en iyi vücuda sahip yıldızlarından biri olan Tatum sektörde birçok kişinin imrenerek sahip çıktığı bir vücuda sahip. Gerçekten nasıl spor yapıldığı bilen az sayıdaki sporcudan birisi de Tatum !

4. DAVID BECKHAM

baba-olmus-15-ozenilesi-unlu-5Beckham adeta yaşayan bir efsane ! Dünyada her ülkeden milyonlarca insanın beğenerek takip ettiği bir sporcu. Hem bir dünya starıyla evli hem de 4 çocuğa sahip ama asla tarzından, duruşundan ve sportif yaşantısından ödün vermiyor.

5. MARK WAHLBERG

baba-olmus-15-ozenilesi-unlu-6Wahlberg’in film dünyasına adım attığından beri 4 çocuğa sahip olduğunu belki birçoğunuz bilmiyorsunuz. Ancak Wahlberg tüm bu yoğunluğa her zaman mükemmel bir vücuda sahip oldu.

6. RICH FRONING

baba-olmus-15-ozenilesi-unlu-7Fronin tek kelimeyle muhteşem olan vücudunun formu 365 gün boyunca koruyor ve çocuğuyla da vakit geçirmeyi ihmal etmiyor.

7. HUGH JACKMAN

baba-olmus-15-ozenilesi-unlu-8Bu adam hakkında ne söylenebilir ki? Herkesin sevdiği Jackman hem mükemmel bir aktör hem de azimli bir sporcu. O ne de olsa Wolverine !

8. LEBRON JAMES

baba-olmus-15-ozenilesi-unlu-9Basketbol sahalarının son dönemdeki en büyük efsanesi olan James 3 çocuğa sahip ve hem basketbol sahalarının tozunu atıyor hem de imrenilesi bir vücuda sahip.

Bu içeriğe göz atın:  Protein Tozu Nedir? Protein Tozu Çeşitleri Nelerdir?

9. JASON STATHAM

baba-olmus-15-ozenilesi-unlu-10Hollywood’un aksiyon filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu olan Statham eski bir şampiyon. Birçok filmde kendi kendinin dublorü olan Statham aile ve iş yaşantısının yanı sıra başarılı sporuculuk hayatıyla da herkesin sevdiği bir isim.

10. CRISTIANO RONALDO

baba-olmus-15-ozenilesi-unlu-11Futbolun son dönemde sahip olduğu en büyük yıldızlardan biri olan Ronaldo’nun dünyalar tatlısı bir oğlu var. Bunun yanında sahip olduğu mükemmel vücuda ise tüm dünya hayran.

11. MARIO LOPEZ

baba-olmus-15-ozenilesi-unlu-12ABD’de tv dünyasında çok yoğun bir iş yaşantısı olan Lopez’in çocuklarıyla birlikte sahip olduğu vücudu da birçok kişi tarafından takdir ediliyor.

12. DWAYNE JOHNSON “THE ROCK”

baba-olmus-15-ozenilesi-unlu-13Vücut geliştirme denince akla gelen ilk isimlerin başında birisi olan Johson için herhangi bir şey söylemeye de yazmaya da gerek yok !

13. TIM HOWARD

baba-olmus-15-ozenilesi-unlu-14Howard özellikle 2014 dünya kupasındaki performansı ile dikkatleri üzerine çekmişti. ABD’nin dünya çapındaki en başarılı futbolcularından olan Howard da aile, iş ve spor hayatını başarıyla devam ettirenler arasında.

14. TERRY CREWS

baba-olmus-15-ozenilesi-unlu-15Bir diğer ünlü sinema yıldızlarından olan Crews’in vücudu her zaman takdir topladı.

15. DWYANE WADE

baba-olmus-15-ozenilesi-unlu-16NBA’in bir diğer önemli yıldızı olan Wade hem aile hem de spor hayatını başarıyla devam ettiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here