6 Günlük Ağırlık ve Kardiyo Antrenmanı Programı

1
21

6-gunluk-agirlik-ve-kardiyo-programi

6 günlük ağırlık ve kardiyo antrenmanı programı hacim arttırma sürecini tamamlayan ve fazla yağlarından kurtulmak isteyenler sporcular tarafından tercih edilebilir.

[table id=76 /]

Antrenman Açıklaması

Hacim arttırma sürecinin tamamlayan ve bir miktar fazla yağı olan sporcuların bu yağlardan kurtulabilmeleri amacıyla hazırlanan bu program ağırlık ve kardiyo çalışmalarını kombine etmektedir. hem kardiyo antrenmanı hem de ağırlık antrenmanından oluşan bu programda haftada 6 gün antrenman yaparken 1 gün dinlenebilirsiniz. 6 günlük antrenman programı kapsamında yapacağınız kardiyo çalışması tamamen size kalmış. Kardiyo antrenmanı olarak yüksek yoğunluklu ile birçok kişi tarafından tercih edilen yürüyüş, hafif koşu gibi daha düşük yoğunluklu kardiyo çalışmalarını kombine edebilirsiniz. Sabah erken saatlerde düşük yoğunluklu veya akşam saatlerinde yüksek yoğunluklu bir kardiyo programı tercih edebilirsiniz. Antrenman programı kadar diyet programınızdan önemli olduğunu unutmayın. Günlük almanız gereken kalori miktarının 500 altına inmeye çalışın.

Bu içeriğe göz atın: Vücut Geliştirme İçin Diyet Programı Nasıl Planlanır?

6 Günlük Ağırlık ve Kardiyo Antrenman Programı

[table id=77 /]

[table id=78 /]

[table id=79 /]

[table id=78 /]

[table id=80 /]

[table id=78 /]

Bu içeriğe göz atın: Protein Desteği Gerekli mi?


  • 6 Günlük Ağırlık ve Kardiyo Antrenmanı Programı içeriği ile ilgili değerlendirmelerinizi ve aklınıza takılan soruları yorum bölümü aracılığı ile paylaşabilirsiniz.

Not: Tüm antrenman programları, diyet programları, egzersizler ve hareketler tamamen öneri amaçlıdır. Spor yapmadan önce mutlaka bir uzmana danışılması gerekir.


1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here