10 Dakikalık Yoğun Karın Kası Antrenmanı

355

10-dakikaik-yogun-karin-kasi-antrenmani

10 dakikalık yoğun ve özelleştirilmiş bu antrenman programı karın kaslarınızı kalınlaştırmanızı ve bu sayede nispeten daha yüksek yağ oranınız olsa bile karın kaslarınızın belirgin olmasını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

ANTRENMAN ÖZETİ
HedefKas kütlesi arttırma
Antrenman TürüTek bir kas grubu
Antrenman SeviyesiBaşlangıç
Antrenman Günü3
EkipmanBar, Damdıl
Hedef KullanıcıKadın & Erkek

Karın Kası Geliştirmek

Karın kaslarını ortaya çıkabilmenin yolu spor salonundan geçtiği kadar da mutfaktan geçiyor. Yağ oranı %15’ten fazla olmasına rağmen karın kasları belirgin olan sporcuları görebilirsiniz. Bu sporcular tam anlamıyla parçalanmış bir kas yapısına sahip olmasa bile karın kaslarının kalınlığı nedeniyle core bölgelerini belirginleştirmişlerdir. Bu antrenman programı da karın kaslarnızı kalınlaştırarak belirginleştirmenize yardımcı olabilmesi amacıyla hazırlanmıştır. Bu antrenman programının birkaç haftada sonuç vermesini beklemeyin. Ancak yoğun bir şekilde düzenli ve disiplinli bir şekilde çalışırsanız gelişimi siz de göreceksiniz. Bu antrenman programını büyük bir tur şeklinde uygulamalısınız. 1 setten oluşan programda yer alan hareketleri ard arda ve mümkün olan en kısa dinlenme süresinde tamamlamalısınız. Programı istediğiniz kadar uygulayabilirsiniz. Ancak birer gün arayla uygulamanız kaslarınızın dinlenmesini ve daha çok gelişmesini sağlayacaktır.

10 Dakikalık Karın Kası Antrenman Programı

HareketSetTekrar
Weighted Sit Ups1Tek bir kas grubu
Sit Up, Stand Up1Başlangıç
Hanging Knee Raises13
Goblet Squat1
Barbell Roll Outs1Bar, Damdıl
Plank1

Not: Tüm antrenman programları, egzersizler ve hareketler tamamen öneri amaçlıdır. Spor yapmadan önce mutlaka bir uzmana danışmalısınız.

Bu içeriğe göz atın:  Define Olmak İçin Kardiyo Antrenmanı


1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here